Konečně zdravá

Facebooková skupina Konečně zdravá

Před časem jsem si dala dárek. Obdarovala jsem se prostorem pro sdílení.  Ženami, které vědí, že potřebují ladit svůj život anebo ho i úplně ozdravit a vstát jako Fénix z popela.

Pokud může být dárkem pro vás inspirace jak být KONEČNĚ ZDRAVÁ, přidejte se. Mé aktivity jsou založené na metodě J.I.H. a právě tato ohromná podpora ve vnímání energií může za mé zdraví.

Otevírám prostor pro další, které chtějí být zdravé, mít zdravé vztahy, zdravé děti a zdravý život. Těším se ale i na živá setkání, o kterých se dočtete na mém webu www.urbanovajana.cz.

Možná jsem i já byla Fénixem, který povstal, ale to jsme v určitých chvílích života každý. Prostě se dostaneme do situace, kdy to buď dáme nebo to vzdáme. Vzdání se může znamenat cokoli – pro mě by to tehdy byla konečná. Rozhodla jsem se to dát.

 

Zdvižený prst

Před tou velkou životní výzvou byla spousta jemnějších, které jsem ale dostatečně nevnímala, přecházela a stavěla se do pozice „to je dobrý, to ještě dám“. Vyústilo to ve velký problém – rakovinu. Neměla jeden důvod, ale tisíc malých. Až na takto důrazně zdvižený prst jsem dokázala reagovat a začít přehodnocovat svůj život. Ptát se tak, jako dlouho ne a měnit tolik, jako nikdy před tím.

Lékaři pro mě udělali moc, ale bez změny mého přístupu by to časem opravdu nestačilo. A já si teď uvědomuji, že kdybych na to tehdy byla sama, nežila bych takový život jaký teď mám. Člověk se dokáže podívat pod svou pokličku, ale není k sobě natolik neutrální, aby vnímal opravdu vše. Naše hlava se brání… je to přirozené, je to lidské.

Mě se tehdy shodou okolností podařilo seznámit s metodou J.I.H. a jejími autorkami.

Pokud se neuzdraví mysl, neuzdraví se trvale ani tělo

I když jsem měla léčbu v té době již zdárné za sebou, opravdové uzdravování na duši začalo až tehdy. A právě tehdy došlo k dořešení toho tisíce malých důvodů proč můj život vyústil až do nemoci, ze které jsem se dostávala několik let.

Teprve to, že jsem aktivně začala měnit svůj přístup, myšlení, návyky a připustila, že na život nemusím být sama, ve mě vyvolalo pocit, že uzdravení je už opravdové a ne jen formální výsledek kontroly na onkologii. Ale s tím šlo ruku v ruce uzdravení i ve všech ostatních oblastech života. Byla to jedna malá změna za druhou, díky kterým teď mohu říct, že stále je na čem pracovat, ale mám krásný a spokojený život.

Máš-li pocit, že je i ve tvém životě, co ladit a uzdravovat, pak jsi tu správně. Neztrácíš nic, získáváš je další možnost FB skupina Konečně zdravá.

Najdeš tu inspiraci jak si pomoci a nebo ti může být pomoženo metodou J.I.H.
Rozhodnutí pro změnu nám někdy připadá těžké, ale život po nás změny žádá – nebraňme se proto žít.  Může být jen líp.

Jana Urbanová