Stránky
jsou v přípravě

Mějte prosím strpení

Stáhněte si zatím e-book  ZDARMA
k mým aktivitám pro děti

Škola života pro děti

Škola života pro dospělé

Příměstské tábory

Koučink metodou J.I.H.

Osobní konzultace

Jana Urbanová

Původní profesí jsem ekonom, ale má cesta vedla skrze vážnou nemoc k uvědomění,
že budu ráda i něčím jiným.  
Okouzlila mě před mnoha lety aromaterapie a metoda J.I.H.  a  obojí využívám při práci
s dětmi i dospělými.  
Baví mě vše propojovat,  není tomu jinak ani při práci s dětmi a jejich rodiči. 
Pracuji jako kouč metody J.I.H. Vedu individuální i skupinové konzultace.   
Pořádám příměstské tábory pro děti, vedu semináře osobního rozvoje a komunikace
pro děti i dospělé.
Připravuji směsi esenciálních olejů na míru, které  lidem  pomáhají doladit fyzický
i psychický stav do pohody a úlevy.  

Co o mě říkají

Když už jsem po letech "pokus- omyl" byla u konce s fantazií, jak změnit svůj styl života, abych v něm byla spokojená (nebo alespoň spokojenější :-) ), když mi došlo, že vlastně ani pořádně nevím, co v životě chci měnit, kamarádka mě nasměrovala na Janu Urbanovou. Jana se dostala na místa, o kterých jsem vůbec nevěděla. Našla souvislosti tam, kde mě vůbec nenapadlo hledat. A já pokaždé procítila, že se trefila... Ať už terapie probíhá bez větších emocí nebo naopak se spoustou slz, vždy je vše s laskavým a empatickým přístupem. Jana vždy pozná, kdy je potřeba mě obejmout, pohladit a kdy potřebuji "nakopnout"... Občas jsem doslova překvapena, jak se změnil přístup některých lidí ke mně (pozitivním směrem)- jejich nevědomá reakce na mé vnitřní změny, na změnu mých postojů (hlavně vůči sama sobě). Rychleji a sebevědoměji se rozhoduji. Když se něco nepovede, neupadám už do těžkých stavů beznaděje. Konečně si po letech hledání začínám uvědomovat, co a jak chci, začínají se mi ukazovat cesty a způsoby, jak chtěného dosáhnout. Vím, že mě ještě pořádný kus práce čeká (ale bez toho bych se mohla začít nudit :-) )... Jani, děkuji!
Ivana
Sháněli jsme příměstský tábor, kde se děti "vyřádí", vyjedou na výlety a rozšíří si znalosti. Zázemí "pod střechou" bude čisté a příjemné, snadno dosažitelné. Vyhovující/adekvátní cena. Vedoucí si daly s programem záležet, komunikace s nimi byla vstřícná, příjemná. Za nás jednoznačně spokojenost, tábor Jana Urbanová- Soňa Konášová doporučujeme!!
Ivana Novákoválektorka
Moc děkujeme za krásně vymyšlený a perfektně zorganizovaný tábor. Mákly jste si a vyplatilo se. Naše holky byly moc spokojené a bude se jim stýskat. Říkaly, že příští rok půjdou zase. Děkujeme
Jana Bartáková
Tábor byl pro děti naprosto pohodový. Z každého výletu vytáhly poklady z batohů. Řešily mezi sebou, co kdo vyhrál, uhádl a kam zítra pojedou. Na lumpárny jim nezbyl čas a usnuly utahaní jako koťata. Děkujeme.
Terezie Marková
Líbila se nám organizace tábora, prostředí, přístup vedoucích a zejména různorodost jednotlivých dní.
Jiří Kramer
S metodou J.I.H. jsem se setkala před několika lety. Dřív jsem nevěřila, byla jsem pragmatický typ a tak jsem k prvnímu setkání přistupovala s nedůvěrou. Jaké bylo překvapení, když jsem zjistila že to na mě funguje. Že se hned po prvním sezení cítím líp. A tak to pokračuje i dál. Občas máme každý těžké dny a nevíme ani proč a co se námi vlastně děje. Pak mi vždy Jana pomůže rozklíčovat co se děje a vrátit se do svého naladění a vnímat jak ve mě proudí energie.
Viera Nusserová

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Jana Urbanová

Děčín
IČ: 06328806

E-mail

ju.urbanova@gmail.com

Telefon

+420 723 772 698