AUTOMATICKÁ  KRESBA  DIAGNOSTICKÁ

Jednoduchá a účinná terapie, kterou máš vždy po ruce

Během kurzu se seznámíš se sedmi základními barvami a automatickou kresbou v rámci autoterapie pro Tvé osobní využití. Informace k barvám a jejich energii i využití přicházely channelingem a byly zařazeny do skript, které při kurzu obdržíš.

Je pro Tebe to pravé, když...

  • na sobě pracuješ a zajímáš se o osobní rozvoj
    Na kurzu se naučíš pomocí barev a kresby rozklíčovat, pojmenovat a pročistit energii osob, situací, vztahů i projektů. Ukážeme si také, jak nastavit záměr i energii nově, v souladu s nejlepší verzí Tvého života.
  • chceš mít rychlého a účinného pomocníka, když se necítíš dobře
    Pročištění automatickou kresbou zabere jen chvilku. Úlevu tak můžeš pocítit opravdu rychle.
  • cítíš, že potřebuješ nová pochopení a souvislosti
    Informace, které se naučíš vnímat, Ti umožní vhled “pod pokličku” věcí a vidění souvislostí, které nejsou na první pohled zřejmé.

kdy sáhnout po automatické kresbě?

AKD patří mezi základní kurzy JIHu, v rámci kterých se můžeš naučit pracovat se svým vnímáním a cítěním a díky tomu i s energiemi ve Tvém životě.

Automatická kresba diagnostická metodou JIH® (AKD) je autorský kurz Jarky Matuškové, autorky metody JIH® samotné.

Automatická kresba diagnostická pastelky

Pro absolventy základního kurzu vypisuji i kurzy pro pokročilé.
Slouží pro další posun ve Tvé diagnostice a vnímání, zpracováme další témata. Pokračování Ti zaručí další posun v osobním rozvoji.

Kurz probíhá v soukromé FB skupině.

Máš ke kurzu nějaké otázky?

Reference účastníků kurzu

Kurzy a terapie s Janou a pastelkami, předčila mé očekávání, původně jsem si myslela, že půjde jen „o kreslení“, ale brzy jsem zjistila, že to má velkou hloubku. Jana, je velmi vnímavá a má velmi krásnou energií. Umí člověka provést empaticky a citlivě a přesto najít pravou příčinu potíži. Musím ocenit její upřímnost, laskavost a trpělivost. S nadhledem a vtipem provází jak terapie tak své kurzy. Její kurzy jsou bohaté na informace, kvalitu zpracování, vše uchopitelně vysvětlí, doplní a to vše s radostí, vtipem a úžasným odlehčeným nadhledem. Děkuji, že jsem mohla být součástí.
Petra
AKD mi přineslo velikou INSPIRACI a jinými slovy návod na vnímání života. Je to vlastně moje nová přítelkyně a kamarádka, které se můžu svěřit, popovídat o svých problémech, přáních a snech. Nejdůležitější je, že to spolu řešíme, řešíme s láskou a pravdou v přítomnosti Boha a je to trvalé. Jani z celého srdce děkuji a těším se na další dobrodružství.
Jana
U Jany jsem absolvovala terapii JIH a kurs automatické kresby diagnostické. Obojí se nádherně doplňuje, pomáhá mi lépe pochopit sama sebe a pracovat na sobě. Obě metody jsou jemné a přitom přináší nádherné změny. Během terapie jsem pociťovala velké vlny úlevy. To samé se mi děje, když kreslím. Vlastně si tak sama dělám terapii, dolaďuji vše, co si o sobě uvědomuji a chci to změnit. Každému, kdo je připravený uvidět pravdu o sobě a změnit svůj život, vřele doporučuji.
Hanka
AKD je skvělou a rychlou pomocí...vidět sebe sama a okolnosti v mém životě zcela jasně, bez vytáček a bez příkras..pak jen stačí se k nalezenému postavit rovně, opravdově, s láskou - k sobě i k ostatním...moc děkuji za příležitost tuto pomoc objevit, objevovat a mít radost z toho, co ještě objevím... Moc děkuji, držím Ti palce...
Martina
Víkend s AKD jsem si moc užila a především se moc dobře cítím. Těším se na pokračovací kurz. Děkuji
Jitka

Plánované termíny ON-LINE kurzů  AKD

týdenní kurz z pohodlí vašeho domova
živé vstupy + videa + ZOOM konzultace

ZÁKLADNÍ KURZ automatické kresby diagnostické
1 890Kč
základní zvládnutí techniky AKD a proniknutí do hlubších souvislostí energií a možností vlastní práce na sobě
23. - 29. ledna 2023
POKRAČOVACÍ KURZ automatické kresby diagnostické
1 890 Kč
prohloubení schopnosti diagnostiky, svého vnímání a jejich využití v běžném životě, soubor témat k čišění
jaro 2023