MŮJ PŘÍBĚH

Původní profesí jsem ekonom, ale má cesta vedla skrze vážnou nemoc k uvědomění, že je čas si dovolit být i něčím jiným.

Tehdy mi zpět ke zdraví kromě lékařů ohromně pomohly autorky metody J.I.H.,  Hanka Mokrá a Jarka Matušková.

Jejich způsob práce mě okouzlil natolik, že jsem se u nich absolvovala několikaletý trénink.
Při zpětném ohlédnutí mi mnohokrát tento přístup pomohl od spousty zdravotních i životních potíží.

Prvotní záměr byl umět pomoci sama sobě. Časem jsem ale přešla k mé tolik oblíbené lektorské práci a objevování, že cítění a vnímání má být součástí všeho co dělám. 

Každý projekt má ohromnou sílu a účinnost právě díky podpoře metodou J.I.H. 
Učí nás i ostatní vnímat život jaký opravdu je, pravdivě, s láskou a otevřeně na něj reagovat a tvořit
takový život jaký každý z nás chce mít.

Dnes vím, že i když život přináší těžší chvíle každému z nás mám něco, co mi vždy ohromně pomáhá takové časy překlenout.  Je to právě cítění a vnímání a víra, že vše má řešení.

Metoda J.I.H. je život v intuici a boží podstatě
Je to život sám a nikdy nekončící cesta

 

S návratem k sobě jsem si opět dovolila si své sny plnit.

Od práce s dospělými jsem se dostala postupně k dětem a od dětí k celým rodinám.

Jsem terapeutem a koučem metody J.I.H. Vedu individuální i skupinové konzultace.
Pořádám příměstské tábory pro děti, vedu semináře osobního rozvoje a komunikace pro děti i dospělé

Velmi ráda kombinuji tento přístup s aromaterapií a ladím vhodné kombinace esenciálních olejů pro podporu lidí po psychické a fyzické stránce.

 

S mojí kolegyní, Simonou Vrabcovou, jsme založily portál rozvoje a zábavy pro děti DĚTSKEJ WEB

Co o mě říkají ...

Když už jsem po letech "pokus- omyl" byla u konce s fantazií, jak změnit svůj styl života, abych v něm byla spokojená (nebo alespoň spokojenější 🙂 ), když mi došlo, že vlastně ani pořádně nevím, co v životě chci měnit, kamarádka mě nasměrovala na Janu Urbanovou. Jana se dostala na místa, o kterých jsem vůbec nevěděla. Našla souvislosti tam, kde mě vůbec nenapadlo hledat. A já pokaždé procítila, že se trefila... Ať už terapie probíhá bez větších emocí nebo naopak se spoustou slz, vždy je vše s laskavým a empatickým přístupem. Jana vždy pozná, kdy je potřeba mě obejmout, pohladit a kdy potřebuji "nakopnout"... Občas jsem doslova překvapena, jak se změnil přístup některých lidí ke mně (pozitivním směrem)- jejich nevědomá reakce na mé vnitřní změny, na změnu mých postojů (hlavně vůči sama sobě). Rychleji a sebevědoměji se rozhoduji. Když se něco nepovede, neupadám už do těžkých stavů beznaděje. Konečně si po letech hledání začínám uvědomovat, co a jak chci, začínají se mi ukazovat cesty a způsoby, jak chtěného dosáhnout. Vím, že mě ještě pořádný kus práce čeká (ale bez toho bych se mohla začít nudit 🙂 )... Jani, děkuji!
Ivanaučitelka
Sháněli jsme příměstský tábor, kde se děti "vyřádí", vyjedou na výlety a rozšíří si znalosti. Zázemí "pod střechou" bude čisté a příjemné, snadno dosažitelné. Vyhovující/adekvátní cena. Vedoucí si daly s programem záležet, komunikace s nimi byla vstřícná, příjemná. Za nás jednoznačně spokojenost,
Ivanaučitelka
S metodou J.I.H. jsem se setkala před několika lety. Dřív jsem nevěřila, byla jsem pragmatický typ a tak jsem k prvnímu setkání přistupovala s nedůvěrou. Jaké bylo překvapení, když jsem zjistila že to na mě funguje. Že se hned po prvním sezení cítím líp. A tak to pokračuje i dál. Občas máme každý těžké dny a nevíme ani proč a co se námi vlastně děje. Pak mi vždy Jana pomůže rozklíčovat co se děje a vrátit se do svého naladění a vnímat jak ve mě proudí energie.
Vierafinanční poradce